Wszystko o pelletach Lava i Olimp oraz o cenie pelletu!

Gdzie można kupić pellety Lava i pellety Olimp?

Firma Stelmet z siedzibą w Zielonej Górze produkuje dwa typy pellet.  Nasze pellety to Pellet LAVA oraz Pellet OLIMP. Sprzedajemy je w dwóch rozmiarach – o średnicy 6 mm i o średnicy 8 mm. Pellet LAva i Olimp produkowany jest z wysokiej jakości trocin drzew iglastych takich jak sosna i świerk. W związku z tym, że trociny użyte do produkcji pellet pochodzą  z naszej linii produkcyjnej (są to pozostałości po produkcji mebli drewnianych), mamy nad ich jakością stałą kontrolę przez cały proces produkcyjny. Dzięki takiemu doborowi trocin mamy pewność, że nasz pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością.  Bardzo dbamy o to, by nasz pellet był paliwem najwyższej jakości – przekonaj się i wypróbuj nasz pellet już dziś!

Gdzie kupić pellet Lava i pellet Olimp?

Sklepy stacjonarne

Pellety drzewne Lava i Olimp z powodzeniem możesz kupić w popularnych sieciowych marketach budowlanych i ogrodowych. 

Dystrybutorzy

Firma Stelmet z Zielonej Góry posiada rozbudowaną siatkę dystrybutorów w całej Polsce. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wygody oraz dobrej ceny transportu pelletu, który jest logistycznie trudnym produktem. Aby sprawdzić gdzie znajduje się nasz najbliższy autoryzowany dystrybutor pelletu, należy wejść na stronę www.polishpellet.com lub www.epellety.pl i skorzystać z wyszukiwarki dystrybutorów.

Sklep internetowy

w 2015 roku oddaliśmy do użytku naszych klientów sklep internetowy, w którym bez wychodzenia z domu z pomocą kilku kliknięć można zamówić pellet z dostępem do domu, już od 1 tony!

Składy opału

Nasz pellet można również nabyć w składach opału – szukajcie takich składów opału, które cieszą się dobrą opinią. Nasz pellet nie należy do najtańszych, ale za to jest zdecydowanym liderem jakości. ZAPRASZAMY!