Wszystko o pelletach Lava i Olimp oraz o cenie pelletu!

Ile kosztuje tani pellet?

Tani pellet kosztuje na pewno mniej niż drogi pelet:) I choć miało zabrzmieć to przewrotnie, to tak naprawdę chcieliśmy zwrócić waszą uwagę. Wiele osób nie przywiązuje wagi do jakości pelletu i jedynym wyznacznikiem wyboru opału jest jego cena – BŁĄD!

Decydując się na zakup pelletu, powinniśmy brać pod uwagę zdecydowanie więcej czynników niż tylko cena. Niska cena pelletu – znacząco różniąca się od większości oferowanych paliw – z pewnością świadczy o jego dużo niższej jakości. A z czym wiąże się niższa jakość pelletu? Z problemami w użytkowaniu urządzeń na pellet, z problemami w utrzymywaniu czystości w kotłowni, z jakością otrzymywanego ciepła.

Wybierając pellet niskiej jakości, który jest tani, możemy w bezpośredni sposób wpływać na sprawność naszego urządzenia grzewczego. Użytkowanie pelletu, którego właściwości stanowczo odbiegają od tych wskazanych przez producenta instalacji grzewczej mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń sprzętu,

Zainwestuj w dobry pellet – zapłać odrobinę więcej za doskonałą jakość i za wydajne ciepło, dzięki któremu będziesz cieszył się ekologicznym ciepłem – nasze pellety zapewnią ci spokój i ciepło na cały sezon. Zapraszamy serdecznie!!!